Nołnejm Prodżekt

Opis forum


#1 2009-10-29 15:20:50

Sandi

Administrator

1805200
Skąd: Kluczbork.
Zarejestrowany: 2009-10-27
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Swiatopoglądy i priorytety.

Czym kierujemy się w życiu i dlaczego? Co jest dla nas ważne, a co kompletnie nas nie obchodzi. Jakie są nasze priorytety. O tym wszystkim możecie się wypowiadać tu.


Przyjedź, to się nawrócę.
To uwierzę, jeszcze raz.
Halo. Mi tu szaro.
Halo. Szaro tu mi.

Offline

 

#2 2009-10-31 10:16:07

minka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Swiatopoglądy i priorytety.

w życiu najczęściej kieruję sie tylko tym, żeby być szczęśliwą.zapętlam się w tym, że każdemu człowiekowi chcę pomóc z osobna, dlatego niektórych potrafię zaniedbywać, a z niektórymi zupełnie ostudzić kontakty. taka już trochę ze mnie egoistka.
moim celem jest mieć full of  money, big, happy familly i takie tam puste punkciki. tak naprawdę - żyję z dnia na dzień. co ma być, to będzie. bez marzeń. marzenia zabijają.

na pewno kompletnie nie obchodzi mnie miłość, chociaż Pani K przychodzi do mnie ostatnio cały czas i mi się wciska między myśli, których sama nie mogę zagonić do pomieszczenia, aby zamknąć, wyłączyć i zastrzelić jak Hitler żydów w czasie wojny ;] czuję, że nie mogę dla niej już zbudować obozu koncentracyjnego, cóż. Chyba nawet takie zło jak ja potrafi czasami mieć jakieś ludzkie odruchy i emocje, których wcale nie potrzebuje, a które są całkiem miłe.

Najważniejsi są dla mnie przyjaciele i..., o boże, edukacja. Tak, tak, wiem, że się wcale nie uczę i mam podejście: "aby na dwa", ale tak naprawdę bardzo mnie to obchodzi i ten, nie mogę pozbyć się zależności ze szkołą (a jestem w tak fajnym LO i jednocześnie tak wymagającym, że ledwo starcza mi czasu na spotkania z ludźmi, komputer i pisanie, bo bla, bla, bla rodzice zrobią).

Priorytety:

1. rodzina
2. edukacja
3. przyjaciele
4. potrzeba "posiadania"
5. potrzeba "bycia"
7
8
x nieskończoności - miłość.

Offline

 

#3 2009-10-31 22:48:10

Sandi

Administrator

1805200
Skąd: Kluczbork.
Zarejestrowany: 2009-10-27
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Swiatopoglądy i priorytety.

Jestem hedonistką. Robię tak, żebym była szczęśliwa. A jak nie jestem to w najbliższym czasie będę. Jeżeli należę do jakiejś grupy, w której nie czuję się idealnie to po prostu zostawiam ją i idę dalej. Nie patrząc na wcześniejsze zobowiązania - nie będę się przecież męczyć. Moje prywatne szczęście jest chyba najwyższą wartością, którą się kieruję kiedy jestem sama. Gdy kogoś mam to jego szczęście staje na pierwszym miejscu.
Priorytety?
1. JA
2. Miłość
3. Przyjaciele
4. Marzenia
5. Przyszłość
6. [a może dalej] Rodzina.

Chybaniejestemdobrymczłowiekiem.


Przyjedź, to się nawrócę.
To uwierzę, jeszcze raz.
Halo. Mi tu szaro.
Halo. Szaro tu mi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aurora-forum.pun.pl www.porsche.pun.pl www.capowrzesnia.pun.pl www.stekotss.pun.pl www.powstancy.pun.pl